פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בטיסת ישראייר: נוסעת ביצעה עמידת ידיים באמצע המטוס

   יש נוסעים שמרשים לעצמם הכל, אבל כשזה קורה בטיסה של חברה ישראלית ומתפרסם בעולם זה מטריד במיוחד: נוסעת בטיסת ישראייר תירגלה עמידת ידיים לעיניי הנוסעים באמצע הקבינה. ה"תרגול" תועד והועלה לרשת. לאיזה תגובות היא זכתה?

   נוסעת עומדת עמידת ידיים בטיסת ישראייר (צילום מסך , צילום מסך אינסטגרם passenger shaming)
   עמידת הידיים של הנוסעת בטיסה. כיסוי המושב והכיתוב "ישראייר" מימין לחץ (צילום מסך passenger shaming)

   כולנו ראינו אנשים עם רגליים חשופות בטיסה, אפילו כאלו שגוזזים ציפורניים רחמנא ליצלן במושב, אבל לא ציפינו לראות את ההתנהגות הבאה של אחת הנוסעות, ועוד בטיסה של חברת תעופה ישראלית.


   נא להתנהג בהתאם: עוד נוסעים נוראים בטיסה:
   נוסע נדהם לגלות שהנוסע לידו קורא פורנו בטיסה
   צפו: נוסעת צרחה "אני אלוהים" ורצה לפתוח את דלת המטוס בטיסה
   מה קרה לאשה שהתפשטה בטיסה וצרחה "אנחנו הולכים להתרסק"?
   אימה בשחקים: נוסע שיכור גרם לקטטה במטוס ברוסיה
   כך נוסעים גונבים מהתיקים שלכם במטוס מבלי שתרגישו


   נוסעת בטיסת ישראייר צולמה, כשהיא עומדת עמידת ידיים במעבר באמצע הקבינה. התרגיל כנראה אירע במהלך תרגול יוגה לנגד עיניהם של הנוסעים, ואף תועד על ידי אחד מצוות דיילי החברה.

   על אחד מכיסויי ראש המושב, ניתן לראות בבירור את השם "ישראייר" לצד כיתובים נוספים, ולפי תצורת המושבים (שניים בכל צד של המטוס) העשויים מעור, ייתכן שעמידת הידיים אירעה בטיסה פנים-ארצית לאילת או ממנה.

   התגובות: "איך אנשים כאלה יכולים להיקרא בני אנוש?"

   הצילום עשה את דרכו במהרה לחשבון השיימינג הפופולרי של נוסעים ברחבי עולם "passenger shaming", שם התגובות לא חסכו את התגובות הביקורתיות וההיתוליות מהמעשה המביש, ככל הנראה. "אולי היא האזינה לשיר של ליונל ריצ'י 'רוקד על התקרה' (Dancing on the ceiling)" כתב הגולש mikevsop, ואילו הגולש minxchique כתב: "איך אנשים כאלה יכולים להיקרא 'בני אנוש'?"

   הגולש פיל בקסטר (phil.baxter) כתב כנראה בזעם: "אם את רוצה לתרגל את שגרת היוגה שלך, את צריכה לטוס באופן פרטי", ו"הייתי דוחף אותה וצוחק", כתב הגולש snoopxamanda.

   ואיך אתם הייתם מגיבים? טקבקו לנו!