פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אל על תיישם את מודל הלואוקוסט שלה גם למזרח ולדרום אפריקה

   המודל החדש לרכישת כרטיסים במחלקת תיירים הקיים ביעדי החברה לאירופה, יורחב מאפריל ליעדי המזרח הרחוק ודרום אפריקה ובכך תציע אל על כרטיסי טיסה בשלוש דרגות מחיר שונות גם ליעדים רחוקים

   אל על תיישם את מודל הלואוקוסט שלה גם למזרח ולדרום אפריקה
   צילום: שלומי גבאי עריכת וידאו:ניר חן

   בווידאו: אל על מודיעה על ביטול המותג UP ומעבר למודל החדש

   מודל הלואוקוסט החדש של אל על לרכישת כרטיסים במחלקת התיירים לאירופה, המאפשר ללקוחות החברה לבחור את חבילת הטיסה שמתאימה לצרכיהם ולשלם בהתאם, יורחב לראשונה בישראל ליעדים ארוכי טווח - המזרח הרחוק ודרום אפריקה.

   כזכור, המודל החדש החל לפעול בחודש אוקטובר השנה, ובא במקומו של חברת הבת של אל על - UP, שהציעה טיסות במתכונת לואוקוסט, אולם לא זכתה להצלחה הצפויה. בעקבות כך, שינתה אל על את מודל מחירת הכרטיסים לאירופה במחלקת התיירים והציעה את המודל הדינאמי של כרטיסי Lite, Classic ו-Flex.

   מכירת הכרטיסים ליעדי החברה למזרח הרחוק ודרום אפריקה, לפי המודל החדש, תחל מה-15/1/19 ליציאות החל מ-1/4/19. לנוסעים יוצעו שלושה סוגי כרטיסים ברמות מחיר שונות, בדומה ליעדי אירופה:

   • כרטיס Lite - מוצר מוזל. כרטיס בסיסי הכולל עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד וארוחה חמה. ניתן יהיה לבחור בתשלום נוסף את השירותים הנוספים הבאים: שליחת מזוודה לבטן המטוס, הושבה מראש ושינוי הכרטיס, ללא אפשרות ביטול.
   • כרטיס Classic - כרטיס טיסה הכולל עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד, ארוחה חמה, אפשרות להושבה מראש (לא כולל מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים) ושליחת מזוודה לבטן המטוס. בנוסף אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.
   • כרטיס Flex - כרטיס בעל נוחות וגמישות. הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: אפשרות מורחבת לבחירת הושבה מראש כולל מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים בכפוף לזמינות, ביצוע צ'ק אין בדלפקים ייעודיים (מתל אביב בלבד), שליחת שתי מזוודות לבטן המטוס, עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, שני תיקי יד וקדימות בעלייה למטוס, ארוחה חמה ובנוסף כולל אפשרות לשינוי של כרטיס בתוספת דמי טיפול בלבד וביטול טיסה בכרטיסים במחלקות הגבוהות ללא עלות, ובשאר המחלקות בתשלום דמי ביטול מופחתים.

   *כל התנאים לעיל הינם בהתאם לקריטריונים שתקבע החברה ביחס לכל כרטיס ועל פי הוראות הדין.
   *חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על ימשיכו לצבור ולממש נקודות על פי תכנית המועדון.

   מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, אמר: "לראשונה בישראל, אל על תציע כרטיסי טיסה במבנה של משפחות מחיר בטיסות ליעדים ארוכי טווח. השיטה החדשה מאפשרת לאל על להציע מחירים חסרי תקדים בכיוון אחד ליעדים, כגון בנגקוק או יוהנסבורג. למעשה אנו מביאים בשורה משמעותית בתחום המחיר בטיסות ישירות ליעדים ארוכים, אך בשונה מטיסות חסך, נוסעינו ייהנו מפרופיל שירות של טיסה סדירה ללא קשר למחיר אותו בחרו לשלם והשירותים הנוספים אותם בחרו לרכוש בתשלום נוסף. אנו מצפים כי תחת שיטת התמחור החדשה חוג לקוחותינו בנתיבים הרלוונטיים יורחב ושביעות הרצון של נוסעינו תגדל".