פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דייל דלתא איירליינס נתפס מקיים יחסי מין בטיסה עם כוכב פורנו

   חברת התעופה דלתא איירליינס השעתה את הדייל הצעיר לאחר שפורסם סרטון שלו מקיים יחסי מין עם כוכב הפורנו הגאה אוסטין וולף בשירותי המטוס. הדייל להגנתו: "לא ידעתי שהרגע תועד במצלמה"

   דייל דלתא איירליינס נתפס מקיים יחסי מין בטיסה עם כוכב פורנו
   Austin Wolf - Hot Connection

   דייל של חברת דלתא איירליינס צפוי לאבד את משרתו לאחר שברשת פורסמו שני סרטונים שלו מקיים יחסי מין בשירותי המטוס עם לא אחר מאשר כוכב הפורנו הגאה (וההורס!) אוסטין וולף. בדיילי מייל דווח שבהנהלת חברת התעופה לא קיבלו זאת בעין יפה, השעו את הדייל ופתחו בחקירה. לא ברור מי אחראי לצילום ופרסום הסרטונים של השניים מצטרפים למועדון ה-"Mile High" ה"יוקרתי" השמור לכל מי שעשה סקס במהלך טיסה, אולם אלה מצאו עצמם מהר מאוד רצים בטוויטר ובקבוצות הווטסאפ של העובדים עד שהגיעו לידי ההנהלה הבכירה.

   על פי הדיווחים, הדייל, שהחל לעבוד בחברה ממש לאחרונה, לא היה בתפקיד בזמן המקרה, אולם לבש את מדי החברה. השניים נכנסו לשירותים במהלך טיסה ארוכה, שם, בחלל הזעיר, בילו יחדיו כשמונה דקות. מקורות מדווחים שהדייל, בשנות ה-20 לחייו, טען בפני מנהלי החברה שלא היה לו מושג שהמפגש צולם בווידאו - וכי לא היה לו שום חלק בפרסום הסרטונים ברשת. הסרטונים ירדו מאז מהאוויר, אולם העובד הושעה מתפקידו עד שתתבצע בדיקה מעמיקה אודות הפרת כללי ההתנהגות בחברה. בדלתא איירליינס צפויים להתייעץ עם מומחים משפטיים למקרה שהסרטון פורסם ללא הסכמתו של הדייל.

   אוסטין וולף

   עוד בנושא:

   סודות באוויר: הקודים שבאמצעותם הדיילים מדברים עליכם
   נהלי החירום בטיסה מעולם לא נשמעו ונראו כל כך מגוחכים
   דיילת חושפת את כל האמת על זוגות שעושים סקס במטוס - כולל טיפים לזוגות שרוצים לנסות