פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   טייסים בגרמניה צילמו בחשאי את הדיילות עושות סקס במטוס

   חשד: טייסי חברת התעופה הגרמנית "קונדור" צילמו דיילות מקיימות יחסי מין, והפיצו את הסרטונים בין טייסי החברה

   טייסים בגרמניה צילמו בחשאי את הדיילות עושות סקס במטוס

   בווידאו: כך נראה זוג שעשה סקס בשירותי המטוס, ונתפס במצלמה

   בעוד אייר ברלין בכותרות עקב "מחלה" של יותר מ-250 טייסים, שגרמה לביטול טיסות, כולל לישראל וממנה, דווקא מסתבכים טייסים של חברת תעופה גרמנית אחרת.

   טייסים מחברת התעופה הגרמנית קונדור איירליינס (Condor Airlines) נחשדים בכך שצילמו דיילות מקיימות יחסי מין, הן בתוך המטוס והן מחוצה לו. הסרטונים והתצלומים שצולמו אף הועברו בין טייסי החברה, כמעין "פרסים". כך גם עולה ממידע פנימי של החברה, כולל ברמת ההנהלה, שהשיגו עיתונאים. כך למשל, באחד המסמכים הפנימיים נכתב כי המעשים לכאורה עלולים לשאת אופי פלילי, במיוחד לאור העובדה שהחומר הוויזואלי הופץ.

   עוד נכתב באחד ממסמכי החברה כי "ישנם כמה טייסים בחברה שמצלמים בחשאי תמונות וסרטונים של קולגות שלהם, המבצעות אקטים מיניים". לאחר מכן, הפיצו הטייסים את החומר מבלי ליידע את המצולמות ומבלי לבקש את הסכמתן.

   מטוס של חברת התעופה קונדור (ShutterStock)
   מטוס של חברת קונדור (צילום: Shutterstock)
   טייס טייסים קוקפיט אתיחד איירווייז (ShutterStock)
   הטייסים תיעדו את הדיילות חוגגות (צילום אילוסטרציה: Shutterstock)

   "עד שנתיים מאסר"

   עוד צוין במכתב, כי יש להזהיר את החשודים במעשים אלו מפני ההשלכות החמורות, הן מבחינת חוקי העבודה והן מבחינת החוק הפלילי. על פי אותו מסמך, עבירות מסוג זה עלולות לגרור עונשי מאסר של עד שנתיים.


   עוד על סקס באוויר:
   דיילות התפשטו בקוקפיט, הטייסים שיתפו פעולה
   הדיילות בספרד פשטו את הרגל ואת הבגדים
   הרגע הזה בו כולם מבינים שקיימת יחסי מין בתא שירותים במטוס


   בתגובת בחברת "קונדור" לידיעה נכתב כי "אנו עוקבים אחר החשדות הראשוניים הללו בקפידה. עד כה, אין לנו כל הוכחה או הצהרה באשר לשמועות אלו".

   עם זאת, אתר החדשות The Local מציין כי הטייסים היו מודעים היטב להשלכות המעשים הנפיצים שלהם. הם אף ידעו כי הדיילות שהיו מעורבות בתצלומים יחששו להתלונן במשטרה או במחלקת כוח-אדם של חברת התעופה, מאחר שהן ביקשו להימנע מחשיפה פומבית.