פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ביזארי: נחשף פסל עתיק של גבר מבצע מין אוראלי בעצמו בקלן שבגרמניה

   פוסט שהעלה אורח תמים בטוויטר חשף פסל סקסיסטי במיוחד שמסתתר מאחורי פסל גדול יותר. מסתבר שהוא נבנה לפני 600 שנה, וההסבר שלו די עמום

   ביזארי: נחשף פסל עתיק של גבר מבצע מין אוראלי בעצמו בקלן שבגרמניה
   צילום: מתוך הפייסבוק של ABC7 Sarasota, עריכה: תומר לוי

   בסרטון - ונדליזם בשם מחאת ה-#MeToo פסל שבו שוחזרה תמונת המלח המנשק מסוף מלה"ע ה-2 הושחת בפלורידה

   פסל גרמני של גבר שמבצע מין אוראלי - בעצמו הפך לויראלי במיוחד בשבועות האחרונים, אחרי שעובר אורח תמים בקלן שבגרמניה העלה אותו לטוויטר בפוסט שקיבל מעל 40 אלף לייקים. מסתבר שהפסל הזה מסתתר מאחורי פסל גדול יותר ונבנה אי שם בשנת 1410. בפוסט שעלה לטוויטר נכתב: "על החומות בקלן, מוסתר מאחורי פסל גדול יותר של הארכיבישוף קונראד וון הוצ'סטאדן, ישנה חריטה של גבר מבצע מין אוראלי עם עצמו. אף אחד לא יודע למה באמת הוא שם".

   עוד בנושא
   תעלומת הפסל המפורסם במצרים: האם נמצאה מתחתיו דלת מסתורית?
   יותר הגיוני שתמותו אם תשתו את זה: "שיקוי חיי נצח" נמצא בקבר עתיק בסין
   ארכיאולוגים חשפו מנהרה סודית ל"עולם התחתון" מתחת לפירמידה מקסיקנית עתיקה

   פסל אוראלי (אתר רשמי)
   הפסל המדובר (מתוך טוויטר)

   אולריך קרינגס, לשעבר האפוטרופוס של העיר, טוען שההיסטוריה מאחורי הפסל הזה לא כזו מסובכת כמו שאנשים יכולים לחשוב ומאמין שזה בסך הכל היה מוטיב מרכזי בימי הביניים. הוא אמר: "עם הפסל הבוטה הזה הם רוצים להראות שלא ממש אכפת להם מהמוראל ומהסדר הציבורי של הרשות".

   על פי התקשורת המקומית, הפסל הבוטה הזה קיבל את האישור של הרשות המקומית בתנאי שהוא יהיה די מוסתר על בניין גבוה, בפינה חשוכה, או מתחת לפסל גדול יותר. ברברה וורנר, שעובדת בשימור עתיקות בקתדרלה של קלן כינתה זאת "פרובוקציה מצחיקה" והוסיפה שפסל כזה לא אמור להפריע יותר מדי.