גומרים בחוץ: 6 מקומות לעשות בהם סקס בטבע

שוב פעם צימר כדי לממש? עוד פעם עיסוי זוגי שמנוני? קבלו 6 מקומות שנהדרים כדי לשבור שגרה ולעשות אהבה תוך כדי הטיול שלכם בארץ. היי הג'יפ היי הג'י!

איל שפירא
01/02/2017
אתר "עצי האהבה" בשדמות דבורה (צילום: זיו ריינשטיין, עריכה: מאיה בן יוסף)

בווידאו: אחד המקומות בכתבה שמומלצים למשגל בטבע - שביל עצי האהבה

רבים מתהדרים בסיפורי סקס בטבע, אבל אף אחד לא באמת עשה סקס בטבע. אוקיי, זו הגזמה. בטח שעשו. אבל בכנות: האם אתם משתייכים למועדון הלא-מכובד הזה, של מי שנאלצו לשלוף גרגירי חול זעירים מעכוזם במשך השבוע שאחרי? או אלו שסדקו ברכיים על מסלע גירני וכעת מתהדרים בצליעת חן זמנית?


עוד טיולים לחג האהבה:
רט"וב באב: מקומות לרחצה זוגית לחג האהבה
איפה כדאי להתמזמז בחג האהבה
זמן לאהבה: הצעות והמלצות לבילויים רומנטיים


אז הנה, ולנטיינ'ס דיי או חג האהבה, הוא ההזדמנות שלכם. רק אל תשכחו להצטייד בשמיכה, ועדיף עוד אחת - כי קר שם בחוץ.

ועוד הערה לפני שמתחילים (וגומרים): אתם בוודאי מכירים את סעיף 349 לחוק העונשין העוסק בעבירת מעשה מגונה בפומבי. מה זה אומר? במילים פשוטות: אם תופסים אתכם, אל תבקשו מאיתנו לשחרר אתכם בערבות. נהניתם? קחו אחריות. בכל מקרה, שבתות עמוסות מטיילים יהיו מחוץ לתחום.

להיכנס עמוק: מערת פער

כביש הצפון טומן בחובו כמה פינות חמד על הדרך, חלקן לא ממש מוכרות. אחת היפות שבהן היא מערת פער, מערה שהיא בעצם בולען אימתני (אח, פרויד היה נוהם עכשיו!).

עצי אלון ועוזרר מעטרים את המרחב הזה, והכל מצוי בלב עמק קטן, אינטימי ומבודד. עשו זאת בקטע האפלולי שבעומק הבולען או לצד הגשר היפה שמתוח מעל האפיק. המצע שלכם מגיע בדמות עלוות עלים מפנקת ומרשרשת.

הפלוסים: מבודד מאוד ורומנטי להפליא (אם אתם אכן חייבים לערב רומנטיקה וסקס).
המינוסים: בימי החורף הכל יכול להיות כאן מאוד לח. תביאו עוד שמיכה. ועוד מעיל פליז. ויריעות ניילון.
הדרך אל הסקס: כ-2 קילומטרים ממערב לצומת סאסא, מחנים בצד הצפוני של כביש מס' 899, חוצים לעברו הדרומי והולכים לפי השילוט במשך דקות ספורות.

מקום אינטימי ומבודד. מערת פער(צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום: איל שפירא)

להשתוקק לסקס: עין שוקק

אחד המעיינות האיתנים של עמק המעיינות נמזג אל בריכה יפה שמבנים נטושים, עצים רמים, פינות סודיות וגם נדנדה מאולתרת אחת מקיפים אותה.

יפה פה כמו גלויה, אבל בכל מקרה כדאי לכם להסתתר היטב, כי המקום פופולרי למדי בקרב משפחות. וסקס פומבי לא עובד טוב עם משפחות.

הפלוסים: יש המון מקומות מסתור נהדרים ליד הבריכה, המעוטרים בצמחייה סבוכה.
המינוסים: המעיין גדוש בהמון דגים משעוממים שיביטו בכם ויספקו מנה נאה של חרדת ביצוע.
הדרך אל הסקס: מהכניסה הרשמית של עמק המעיינות (סמוך לגן לאומי גן השלושה, הגעה מכביש 669) צועדים לפי המפה שמצויה במקום לכיוון עין שוקק – עניין של פחות מקילומטר. הכניסה ברגל ללא תשלום. ניתן לשכור אופניים או רכב חשמלי, אם אתם ממש חרמנים ורוצים להגיע מהר-מהר.

המון מקומות מסתור נהדרים ליד הבריכה. עין שוקק(צילום: מערכת וואלה! NEWS, איל שפירא)

סקס ליד הבית: מערות אפקה

"ליד הבית" הוא עניין יחסי. אם אתם גרים באזור המרכז ולא בא לכם להדרים או להצפין יותר מדי, קבלו פנינת טבע נהדרת ורחבת ידיים, ממש בקצה הצפוני של רמת אביב.

בעמק האדיר הזה, התחום בין פי גלילות, נתיבי איילון, כביש החוף ורמת אביב, חבויות כמה מערות שנחצבו בכורכר. הן קטנות, סודיות, אינטימיות וכנראה שלא גרים בהן תנים. כנראה. בכל מקרה, מדובר ביופי של מקום להתחבא מהעולם - מתחת לאף של העולם.

הפלוסים: יופי של מקום לקחת בעתיד את הילדים שייוולדו לכם כתוצאה מהערב הזה.
המינוסים: המערות הללו שימשו בימי קדם לקבורה. אתם עדיין בעניין?
הדרך אל הסקס: מחנים בפינת הרחובות גרונר ודרזנר ברמת אביב, צועדים צפונה, מחפשים את העמק והולכים עם השביל עד למערות (מומלץ להגיע באור יום).

פנינת טבע נהדרת בקצה הצפוני של רמת אביב. מערות אפקה(צילום: מערכת וואלה! NEWS, איל שפירא)

Day Use: המלון הנטוש ליד צובה

אם יש לכם קטע עם מבנים נטושים וחיבה יתרה לסכנות קטנות - זהו המקום שלכם. מדובר במבנה שהיה מיועד לשמש בית מלון, אך בנייתו הופסקה באמצע. מה שנותר הוא גן עדן למתבודדים וחובבי סצנות סוריאליסטיות. יש כאן עשרות רבות של חדרים ריקים המעוטרים בציורי גרפיטי, גרמי מדרגות נטולי מעקה (היו זהירים!), מסדרונות ארוכים ומפחידים וגם גג אחד ענקי, אם אתם פתאום מחליטים לנטוש את פנים המבנה לחשוף את הטוסיק לשמיים.

הפלוסים: ראו "המינוסים".
המינוסים: כמו כל מבנה נטוש, גם זה עלול לזמן מבקרים לא קרואים. זה יכול להיות חסרון, וזה יכול להיות יתרון. תלוי עד כמה אתם זורמים.
הדרך אל הסקס: מגיעים לעיקול מול דרך הגישה לגבעת יערים, לכיוון צובה, בצד הדרומי של כביש 395. מחנים לצד גדר מתכת. הכניסה למבנה היא על אחריותכם בלבד.

עשרות רבות של חדרים ריקים. המלון הנטוש על כביש 395, ליד צובה(צילום: מערכת וואלה! NEWS, איל שפירא)

זיק של סקס: חולות זיקים

שום מדריך "סקס בטבע" אינו שלם ללא מצע של דיונה רכה ועסיסית, נעימה וחמימה. אה, וגם כזו שתשאיר לכם בכל מיני נקבים בגוף גרגירי חול שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לבצע חוקן בלחץ גבוה.

אז למה זה טוב? כי סטריליות זה כל כך פולין. היעד שלכם הוא מאגר מים יפהפה הנושק לנחל שקמה, במרחק נגיעה משמורת חולות זיקים. מי המאגר מתהדרים בגוון טורקיז אקזוטי המכניס היטב לאווירה. כעת בוחרים דיונה נעימה באוויר הפתוח או פשוט מתחבאים בסבך הירוק והגדוש העוטף את האגמון. מכאן הכל תלוי בכם.

הפלוסים: סקס על מצע רך. כמעט כמו בבית.
המינוסים: בימים יפים, לא בטוח שתהיו פה לבד.
הדרך אל הסקס: בצומת זיקים שבביש 4 פונים מערבה לכביש 3411. כמה מאות מטרים אחרי קיבוץ זיקים עוצרים בחניון זעיר ליד שלט המכריז "נחל שקמה". מכאן צועדים צפונה לאורך אפיק הנחל למשך כמה דקות ומגיעים למאגר המים.

חול רך ונעים, אם אתם מבינים... מאגר המים ליד חולות זיקים(צילום: מערכת וואלה! NEWS, איל שפירא)

עושים אהבה: שביל עצי האהבה, שדמות דבורה

אם משום מה אתם מכנים סקס בשם "לעשות אהבה", זה המקום שלכם. כאן, בפאתי מושב שדמות דבורה שבגליל התחתון, נולד מרחב רומנטי להפליא, בזכות עשרות שנים של חריטות על העצים בידי אוהבים מהעבר (עוד בימים שהדבר היה מקובל). ומה שהיה טוב לפני 70 שנים, טוב גם עכשיו.
אז ברוכים ל"שביל עצי האהבה", שבו שפע של אקליפטוסים תמירים (אל תנסו להשוות גדלים. הם ינצחו עם ענף קשור מאחורי הגזע).

השביל עצמו הוא רק המשחק המקדים, ומקומות המסתור שלכם יהיו לצדו: בין עצים, לצד צמחיית נחלים או כל פינה נסתרת אחרת.

הפלוסים: מעורר השראה בזכות שירי אהבה החקוקים פה ושם.
המינוסים: המקום מבודד, אך מספיק שתהיה פה משפחה אחת בלבד, כבר לא תוכלו להתחבא.
הדרך אל הסקס: מצומת כפר תבור שעל כביש 65 פונים מזרחה לכביש 767, מגיעים למושב שדמות דבורה, פונים מזרחה אל תוך המושב ומצייתים לשילוט לאתר עצי האהבה.

עוד באותו נושא

תחת עץ האהבה: המקום הכי רומנטי לט"ו באב

לכתבה המלאה
מרחב רומנטי להפליא. שביל עצי האהבה(צילום: מערכת וואלה! NEWS, איל שפירא)
  • סקס
  • טיולים בארץ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully