אתם בחרתם: זה היעד שהישראלים הכי אהבו השנה. ואיזו חברת תעופה?

דקה לפני ש-2017 נוחתת פה עם יעדים וטרנדים חדשים, שאלנו אתכם באמצעות אתר "למטייל" על ההעדפות החופשה שלכם בשנה האחרונה. אז איזו מדינה הכי מבוקשת? עם מי הכי אהבתם לטוס? ובאיזה יעד בחרו 47%? הנה מה שהכי אהבתם ב-2016

  • טיולים בעולם
ליאור כהן
Club Med f

בווידאו: האיים המלדיביים - היעד החלומי שנבחר ע"י הגולשים ל-2017

שנת 2017 כבר במרחק נגיעה, אז רגע לפני שנתחיל לחלום על החופשה החלומית הבאה, אתר "למטייל" בשיתוף וואלה! תיירות, סיכם שנה של טיולים מדהימים ברחבי העולם.

במסגרת המצעד השנתי, בחרו הגולשים את היעדים והטיולים השווים ביותר לדעתם לשנת 2016. המצעד כלל עשר קטגוריות מרכזיות מעולם התיירות והתעופה כמו החופשה העירונית הכי טובה, היעד הכי שווה לטיול עם ילדים, חברת התעופה הכי טובה ועוד. בסיום הפעילות, שהתקיימה כשלושה שבועות, השתתפו עשרות אלפי גולשים, כאשר אחד מהם יזכה בהגרלה בחופשה זוגית חלומית בקלאב מד מלדיביים.

אז איך נראתה שנת 2016 בעולם הטיולים עבור הקהל הישראלי? לפניכם התוצאות של "המצעד השנתי".

עוד באותו נושא

ומה הכי אהבתם בשנה שעברה (2015)?

לכתבה המלאה

היעד השווה ביותר לשנת 2016

לפי דעת הגולשים היא הפיליפינים עם 19% מההצבעות. מדורגת מעט אחריה זנזיבר עם 15% מההצבעות. בהמשך, יעד יחסית מפתיע - מונטנגרו עם 10% הצבעות, אחר כך יפן עם 9% הצבעות, קובה עם 8% הצבעות, וייאטנם ומקסיקו מדורגות עם 7% מההצבעות לכל אחת מהן. תאילנד וגיאורגיה עם 6% מההצבעות כל אחת, פורטוגל עם 5% מההצבעות, כאשר סרי לנקה ורומניה סוגרות את הרשימה עם 4% מההצבעות, לכל אחת מהן.

היעד הכי שווה שלכם ב-2016. הפיליפינים (צילום: ShutterStock)

יעד הבטן-גב של שנת 2016

הם האיים המלדיביים עם 33% מההצבעות. זנזיבר ממוקמת לא רחוק אחריה עם 31% מההצבעות, ובהפרש די גדול דורגו תאילנד ואיי סיישל עם 10% מההצבעות כל אחת. הפיליפינים עם 4% מההצבעות, מקסיקו וכרתים כל אחת עם 3% מההצבעות, קפריסין, קורפו, קוס וסיציליה סוגרות יחד את הרשימה עם 1% מההצבעות לכל אחת.

גם השנה, בדומה למצעד השנתי של למטייל בשנת 2015, האיים המלדיביים נבחרו ליעד המושלם לבטן-גב. קצת מפתיע, לאור העובדה שאם נשאל את רוב הישראלים לאן הם טסים לחופשה שכוללת שמש, ים והתהפכות מהבטן אל הגב, הם כנראה ישיבו יוון.

שליש מכם רוצה לעשות כאן בטן-גב. קלאב מד קאני במלדיביים (צילום: Kani 4&5ΨClub Med)

החופשה העירונית הכי שווה של שנת 2016

היא בברלין עם 24% מההצבעות. בפער די גדול אחריה ממוקמת ברצלונה עם 14% מההצבעות, אמסטרדם וניו יורק סיטי עם 12% מההצבעות לכל אחת, לונדון עם 8% מההצבעות, פראג עם 7% מההצבעות, רומא עם 5% מההצבעות, ורשה ובודפשט עם 4% מההצבעות לכל אחת, פריז עם 3% הצבעות, ואחרונות חביבות ליסבון ומדריד 2% מההצבעות כל אחת.

החופשה העירונית הטובה ביותר נמצאת בבירת גרמניה. החומה ברלין (צילום: איתמר ברק)

החופשה המשפחתית הכי שווה של שנת 2016

היא ביער השחור עם 27% מההצבעות. בהפרש יחסית גדול אחריה מדורגת תאילנד עם 16% מההצבעות, בהמשך מדורגת הולנד עם 14% מההצבעות, ארה"ב עם 12% מההצבעות, יוון עם 9% מההצבעות, אוסטריה עם 5% מההצבעות, סרי לנקה וברצלונה עם 2% מההצבעות לכל אחת, וסוגרת את הרשימה - צרפת עם 1% מההצבעות.

המשפחות כבר הפכו את היעד הגרמני למועדף עליהם מזה שנים. היער השחור (צילום: ליאור כהן)

אתר הסקי הכי שווה לשנת 2016

הוא ואל טורנס בצרפת עם 35% מההצבעות. בהמשך מדורגות אישגל ומאיירהופן שבאוסטריה עם 16% מההצבעות לכל אחד, אחריהם נמצאים אתרי הסקי בנסקו בבולגריה, סלה רונדה באיטליה וגרנד ולירה באנדורה עם 8% מההצבעות לכל אחד, וסוגרים את הרשימה האתרים טין ולז ארק שבצרפת עם 4% מההצבעות לכל אחד.

אתר הסקי הצרפתי הוא מעל לכולם השנה. ואל טורנס (צילום: קלאב מד)

חברת התעופה הכי טובה לשנת 2016

היא טורקיש איירליינס עם 23% מההצבעות. בהפרש לא גדול ממנה מדורגת חברת לופטהנזה עם 20% מההצבעות. אל על, שזכתה בשנה שעברה במקום הראשון, מדורגת השנה במקום השלישי עם 15% מההצבעות, אוסטריאן איירליינס עם 10% מההצבעות, איזי ג'ט עם 8% מההצבעות, KLM-AIR FRANCE עם 6% מההצבעות, אייר אירופה עם 4% מההצבעות, איבריה עם 3% מההצבעות, כאשר ארקיע, UP וישראייר סוגרות את הרשימה עם אחוז הצבעה לכל אחת מהן.

הכי אהבתם לטוס איתה ב-2016. טורקיש איירליינס (צילום: ShutterStock)

הטיול הכי שווה בישראל לשנת 2016

הוא עין גדי - נחל ערוגות ונחל דוד עם 29% מההצבעות. בהפרש די גדול מדורג נחל ג'ילבון עם 14% מההצבעות, נחל כזיב ומבצר מונפורט עם 13% הצבעות, נחל הזאכי שנפתח ממש לאחרונה עם 11% הצבעות, שוויצריה הקטנה - יערות הכרמל עם 9% מההצבעות, נחל אל על עם 8% הצבעות, עין עקב עם 7% הצבעות, נחל עמוד עם 5% הצבעות וסוגרים את הרשימה שפך נחל שורק וחוף פלמחים ונחל אלכסנדר עם 2% לכל אחד מהם.

הטיול הכי אהוב על הישראלים. נחל דוד (צילום: איל שפירא)

הטרק הכי שווה לשנת 2016

הוא סובב אנאפורנה בנפאל עם 20% מההצבעות. טרק הטונגרירו קרוסינג בניו זילנד מדורג שני עם 16% מההצבעות, הקילימנג'רו בטנזניה עם 15% הצבעות, שביל האינקה בפרו עם 14% הצבעות, טורס דל פאיינה בצ'ילה עם 13% הצבעות, טור דה מון בלאן באלפים עם 9% הצבעות, הגרנד קניון באריזונה עם 5% הצבעות, טרק האוברלנד באוסטרליה וקמינו דה סנטיאגו באירופה עם 4% הצבעות לכל אחד, שסוגרים את הרשימה.

הטרק שהי אהבתם לצעוד בו. האנאפורנה, נפאל (צילום: איתי אמוזה)

גאדג'ט הטיולים הכי שווה של שנת 2016

הוא סים איתור שזכה ל-27% מההצבעות. בהמשך, דורגה צילייה עם 22% מההצבעות, ספת חוף מתנפחת ממוקמת ממש אחריה עם 21% מההצבעות, תיק נגד גניבות עם 11% מההצבעות, קומקום סיליקון מתקפל עם 9% הצבעות, ערסל זוגי עם 6% הצבעות, וסוגרים את הרשימה פנס עששית סיליקון ואוהל לאדם יחיד עם 2% לכל אחד מהם.

סים איתור נבחר כציוד הכי נחוץ למטיילים בחו"ל (צילום: ShutterStock)

מהו היעד החלומי לשנה הבאה

לסיום, ללא ספק וברוב מוחץ הפנטזיה של רוב משתתפי המצעד הם האיים המלדיביים, עם 47% מההצבעות. בהפרש ענק מדורגת יפן עם 7% מההצבעות, לפלנד ואיי סיישל 6% מההצבעות לכל אחת. קובה, הפיליפינים ואוסטרליה עם 5% מההצבעות לכל אחת, דרום אמריקה, טנזניה ומקסיקו כל אחת עם 4% מההצבעות, קוסטה ריקה ותאילנד עם 3% מההצבעות כל אחת, ואחרונה חביבה מדורגת הודו עם 2% מההצבעות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully