מודרך, חינמי ועד אלף מטר מהבית: מיזם הטיולים של ירושלים

מיזם חדש בירושלים מציע לכם להצטייד בנייד שלכם, להוריד אפליקציה חינמית ולצאת לסיור מודרך באחת מ-70 גינות קהילתיות בעיר. לנשום קצת טבע, לראות ירוק בעיניים והכל עד 1,000 מטר מהבית שלכם

מערכת וואלה! תיירות
בבירה יש 70 גינות קהילתיות ב-16 שכונות ברחבי העיר (צילום: BeeTravel)

לא תאמינו מה אפשר לעשות ב-1,000 מטר מהבית: מיזם מקסים שנוצר בימים אלה לסגר השלישי, מציע לטייל באחת מעשרות הגינות הקהילתיות של הבירה, בהדרכה וללא תשלום. כל מה שצריך זה הטלפון הנייד שלכם.

בירושלים קיימות כיום כ-70 גינות קהילתיות ב-16 שכונות ברחבי העיר. גינה קהילתית קמה מתוך התארגנות של הקהילה המקומית למען קידום איכות החיים. הגינה מוקמת ומתוחזקת בשיתוף הקהילה ולמענה, משלבת בין אוכלוסיות שונות ופתוחה לכולם. בנוסף, הגינה מאפשרת יצירה וחיזוק של הקהילה ומאפשרת גישה מיידית לטבע, חיזוק הקשר לאדמה וחיים מקיימים בעיר כמו גם מפגש בין אוכלוסיות שונות והפיכת שטחים מוזנחים לבוסתנים. בגינות שלל צמחי תבלין, ירקות העונה, עצי פרי ופינות ישיבה. חוויה של עבודת האדמה, יצירה משותפת, חברה ותרבות.

טוב לדעת (מקודם)

הטכנלוגיה בנעליים שתציל אתכם מכאבי הגב והברכיים

לכתבה המלאה
יש טבע מתחת לבית. גינה קהילתית בירושלים (צילום: BeeTravel)

לא מסלול טיול סטנדרטי

חברת הטיולים BeeTravel - תוכן, דרך חוויה - פיתחה בשנה האחרונה (עוד לפני פרוץ הקורונה לחיינו) ממשק של סיורים מודרכים עם הנייד. הממשק קל מאוד לשימוש, מתאים מאוד ליחידים וזוגות, משפחות עם ילדים וקבוצות בקפסולות, כמתנה למקומות עבודה ועוד.

החברה התגייסה ליוזמה לצלם ולהשיק סיור חינמי בגינות הקהילתיות, מתוך רצון לתרום את חלקה לקהילה באמצעות חשיפת מיזם שבאמת משפר את החיים של כולנו, מתאים לתקופה הנוכחית וחושף מסלולים קרובים לבית שאינם במסלולי הטיול הסטנדרטיים.

BeeTravel מממנת בעצמה את כל הפקת הסיור ואחזקתו בפלטפורמה. לחברה סיורים נוספים בממשק זה, ברחבי הארץ ובתשלום.

אם יש לכם פיסת אדמה קטנה בקרבת מקום המגורים שלכם, בואו לראות כיצד להפוך אותה לגן עדן של ממש. פרטים נוספים תוכלו לקבל בקישור: https://www.gobeetravel.com/product/ginot-jlm/

איך נרשמים לסיור:
- הסיור מוגש בחינם למרות שצריך לעשות את תהליך הרכישה (ללא תשלום).
- אחרי הרכישה תפתח לכם הרשאה לשימוש ללא הגבלה ל-14 יום.
- הסיור מתאים לכל השנה ולכל ימי השבוע.
- הסיור הוא עצמאי, כלומר אתם וכל המידע בטלפון שלכם.
- סך הכל אורך הסיור 2-3 שעות אבל זה תלוי בכם, קחו את הזמן.

2-3 שעות של סיור חינם. גינה קהילתית בירושלים (צילום: BeeTravel)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully