פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   גילוי מדהים ומסתורי על הפירמידות: כיסי אנרגיות בחדרים נסתרים

   תגלית מחשמלת: מדענים חשפו שבחדרים הפנימיים של הפירמידה הגדולה בגיזה ישנם כיסי אנרגיה עוצמתיים. התעלומה גוברת, כשבין אם זה מקרי או לא, האנרגיה האלקטרומגנטית מרוכזת בחדרים המכילים את שרידי פרעה ח'ופו ואשתו

   גילוי מדהים ומסתורי על הפירמידות: כיסי אנרגיות בחדרים נסתרים
   יוטיוב

   בסרטון - טיפוס על הפירמידות

   חשבתם שכל סודות הפירמידות נחשפו? מסתבר שלא. מדענים חשפו לאחרונה גילוי מדהים על הפירמידות במצרים, כשלפי הדיווחים הם גילו שבחדרים הפנימיים שבבסיסן יכולים להיווצר כיסי אנרגיה. כידוע, קיים מסתורין גדול בקרב אנשי מדע והיסטוריונים בנוגע למקור הפירמידות בגיזה ועל הדרך שבה הן נבנו, אבל כעת מתגלים עוד פרטים בנוגע לעוצמות של המבנים האדירים.

   מדענים מאוניברסיטת ITMO שבסנט פטרסבורג, יחד עם ממדענים ממרכז הלליזר בהאנובר שבגרמניה, גילו שאחד החדרים בפירמידה יכול לייצר כיסי אנרגיה. קבוצת המחקר מתכננת להשתמש בתוצאות כדי לעצב חלקיקים, אשר ישמשו לפיתוח חיישנים ותאים סולריים בעלי יעילות גבוהה, כך דווח בכתב העת המקצועי "The Journal of Applied Physics".

   עוד בנושא
   נחשף הסוד של הפירמידות במצרים: העולם יגיע לסיומו בחודש הבא

   טענה ביזארית: "הצבא האמריקאי הרג יצור ג'ינג'י מפלצתי - שמופיע בתנ"ך"

   הפירמידות של גיזה מצרים (GettyImages)

   החוקרים ניסו לתאר את התפלגות השדות האלקטרומגנטיים בתוך הפירמידה הגדולה של גיזה, וזאת תוך כדי לימוד האינטראקציות של הגלים החשמליים. המדענים הסיקו כי הפירמידה מרכזת את האנרגיה האלקטרומגנטית הזו בתאים הנסתרים שלה, הכוללים חדרים המכילים את שרידי פרעה ח'ופו ואשתו.