לישון בחוג הסילון: מטוס פרטי הפך לדירת Airbnb מפנקת

מטוס פרטי מסוג ג'טסטאר, שנבנה אי שם בשנות ה-70 ועבר נחיתה קשה ומקורקע מזה מספר שנים בוולס שבבריטניה, הפך לדירת Airbnb יוקרתית עם משחקי X-box בקוקפיט, בר, ספות וגם Wi-Fi. לישון במחלקה ראשונה ולשלם על זה רק 645 שקלים

  • Airbnb
  • מטוס פרטי
מערכת וואלה!
צילום מסך

בווידאו: עוד חדר מיוחד להשכרה ב-Airbnb - חדר ואן גוך

נוסעי מטוסים מתחלקים לשתי קבוצות - אלה שעבורם שינה במהלך טיסה בצפיפות של קבינת הנוסעים היא משהו שלא בא בחשבון, ואלה שמיד שמסתיימת הטרחה של העלייה למטוס ונדלקת נורת חגורות הבטיחות שוקעים בקלות בשינה עמוקה עד לנתיחה ביעד. לא משנה לאיזו מהקבוצות הללו אתם משתייכים, לאתר Airbnb עלה לאחרונה נכס להשכרה שמאפשר להעביר את הלילה במטוס פרטי ומעוצב, מינוס כרטיס הטיסה והג'ט לג.

בדרום פמברוקשייר, ויילס שבמערב בריטניה, שוכן לו מטוס מסוג ג'טסטאר מקורקע שנבנה אי שם בשנות ה-70. ושימש כמטוס פרטי יוקרתי. לאחר שקורקע, עבר המטוס שיפוץ מקיף והוצב בפאתה של חווה, והוא כעת מעניק לאורחיו חוויה לינה ייחודית בסגנון המחלקה הראשונה שאפיינה אותו עוד כאשר היה בשימוש.

מרבית מושבי המטוס המרווחים כמו גם מוטיבים נוספים מתקופתו המקורית נשמרו לטובת האורחים. בקבינה הוצבה מיטה זוגית, אזור בר, ספות ומיטה נוספת בסגנון הקבינה המקורי. תא הטייס נשמר לחלוטין כפי שהיה על כל רכיביו, וכך גם התאורה בקבינת המטוס שמופעלת באמצעות סוללת רכב. בתא הטייס הותקנה מערכת אקס-בוס שמגיעה, איך לא, עם כמה וכמה משחקי טיסה עבור מי שרוצה לשבת על כסא הטייס ולהרגיש בשמיים.

עוד באותו נושא

מה באמת יותר משתלם: דירה ב-Airbnb או חדר במלון?

לכתבה המלאה
עבר תאונה בחלק האחורי, ומאז מושבת. הג'ט סטאר בוולס (צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום מסך airbnb)
מיטה זוגית מוקמה במטוס (צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום מסך airbnb)

המטוס חובר למים זורמים ויש בו גם חדר שירותים, כמו בכל מטוס אחר, אולם בשביל לעשות שימוש במקלחת או במטבח המאובזר צריכים האורחים לפנות ליחידה חיצונית שממוקמת לצידו. במטוס כן יש חימום, כמו גם אינטרנט אלחוטי ומערכת סאונד בחיבור בלוטות'. לפי הבעלים הנוכחי של המטוס, הוא קורקע ככל הנראה לאחר שחווה התרסקות בעת נחיתה שלאחריה לא היה עוד בטוח לטיסה אווירית.

כאשר היה בימי הזוהר שלו בשמיים הטיס הג'טסטאר במחלקתו הראשונה עד תשעה נוסעים. כיום כנכס הזמין להשכרה ב-Airbnb ויכול לארח עד ארבעה אורחים בכל פעם. והמחיר? 645 שקלים לזוג ללילה, והמחלקה הראשונה של המטוס הפרטי הזה - כולה שלכם.

עוד באותו נושא

הפך לתופעה: איך תזהו מצלמה נסתרת בדירת Airbnb?

לכתבה המלאה
יש חימום, כמו גם אינטרנט אלחוטי ומערכת סאונד (צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום מסך airbnb)
המקלחת נמצאת בביתן מחוץ למטוס (צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום מסך airbnb)
בקוקפיט תוכלו להנות ממשחקי טיסה ב-X-BOX (צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום מסך airbnb)
התאורה בקבינת המטוס מופעלת באמצעות סוללת רכב (צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום מסך airbnb)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully