פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סטיות בטיסה: נוסע התפשט, צפה בפורנו וניסה לחבק דיילות

   קצת אחרי ההמראה מקואלה לומפור לכיוון בנגלדש, החל סטודנט צעיר להתנהג באופן מוזר. בהמשך הטיסה הוא נותר עירום והטריד מינית דיילות

   סטיות בטיסה: נוסע התפשט, צפה בפורנו וניסה לחבק דיילות
   יוטיוב

   בווידאו: צפו בנוסע שיכור בטיסת ריינאייר

   הרשויות בעיר דאקה, בירת בנגלדש, עצרו בשבת נוסע שפשט את בגדיו במהלך טיסה שהגיעה מקואלה לומפור שבמלזיה. הצעיר, כבן 20, הוא סטודנט מבנגלדש הלומד באוניברסיטה פרטית במלזיה. הוא נעצר מיד עם נחיתת המטוס בנמל התעופה הבינלאומי שה-ג'לאל.

   אתר התעופה Aviation Republic מדווח כי הצעיר החל להתנהג באופן מוזר זמן קצר לאחר המראת המטוס. כאשר הגיע המטוס לגובה של כשלושה ק"מ, הוא החל לפשוט את בגדיו מעליו ולצפות בסרטי פורנו בעודו ישוב במושבו. זאת, תוך התעלמות משאר הנוסעים שסביבו.

   כאשר התבקש על ידי אנשי הצוות להתלבש, התעלם מכך הצעיר, ובתוך זמן קצר ניסה אף לחבק את אחת הדיילות, בעודו עושה את דרכו לשירותים. בהמשך הטיסה, ניסה לחבק דיילת נוספת.

   כאשר פנה אליו בכיר אנשי הצוות במטוס וניסה להרגיעו, הפך הסטודנט להיות אגרסיבי במיוחד, ואף תקף אותו פיזית.

   נוסע מבנגלדש התפשט בטיסה וחיבק דיילות (מערכת וואלה! NEWS , NSTP/EMAIL)
   (צילום מסך: NSTP/EMAIL)

   שאר הנוסעים מסייעים לדיילים

   בסיועם של נוסעים אחרים שהיו על המטוס, רותק הצעיר אל מושבו, בעוד הנוסעים שהיו לצדו ומאחוריו פונו למושבים אחרים ברחבי המטוס.

   דובר חברת התעופה שבה אירע המקרה, אישר את השתלשלות האירועים. "אנשי צוות האוויר התנהלו בהתאם לנהלים המקובלים במקרים מעין אלו, הגורמים להפרעה למהלך התקין של הטיסה", אמר הדובר.

   כאמור, לאחר נחיתת המטוס, לווה הנוסע שהתפרע אחר כבוד על ידי אנשי הביטחון המקומיים הישר אל בית המעצר.