פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עם איזו מזוודה הישראלים הכי מעדיפים לטוס?

   סקר גדול בדק מה מעסיק את הישראלים בנוגע לכבודה שלהם, ונמצא ש-33% חוששים שהמזוודה שלהם תלך לאיבוד. וממה חוששות נשים יותר מגברים? ומהי המזוודה האופטימלית לטוס איתה? ארזנו לכם את התשובות

   עם איזו מזוודה הישראלים הכי מעדיפים לטוס?

   בווידאו: צפו במזוודה הנוסעת שתביא אתכם לכל מקום בשדה בתעופה

   כולם טסים עכשיו, ובין הדאגות שיש ללא מעט ישראלים, נמצא נושא הכבודה. לפי ההערכה, בשנת האחרונה רכשו הישראלים כ-500 אלף מזוודות, ומסתבר שהן מהוות דאגה גדולה ללא מעט נוסעים.

   סקר שערכה רשת "ריקושט" באמצעות מכון "טק אסטרטגיות" בנושא מזוודות, קובע שהנושאים שהכי מעסיקים ומדאיגים את הישראלים הנמצאים בחו"ל לקראת חזרתם לישראל הינם: 33% חוששים שהמזוודות ילכו לאיבוד, 21% דואגים שמשקל המזוודות לא יעבור את המשקל המותר והם יצטרכו לשלם קנס, 21% מודאגים מעיכוב בטיסה, 18% מודאגים שלא יגיעו בזמן לשדה התעופה ויאחרו לטיסה.

   מהסקר, שכלל 504 נשאלים במדגם מיצג בגילאי 18 ומעלה במגזר היהודי, עולה עוד ש-91% מהישראלים שטסים לחו"ל נוהגים לסמן את המזוודות שלהם בסימני זיהוי מיוחדים, מתוכם 79% באופן קבוע ו-12% לעיתים קרובות.

   מזוודה טיסה (ShutterStock)
   38% מהנשאלים מעדיפים מזוודות שיכולות להתרחב לטובת שופינג (צילום: Shutterstock)

   גברים מסמנים את המזוודה יותר מנשים

   המזוודות האופטימליות לנסיעה לחו"ל, לפי 38% מהנשאלים, הן מזוודות גמישות שיכולות להתרחב ושיהיה מקום להרבה שופינג. 26% מסרו שהמזוודה האופטימלית היא מזוודה קלה (שמשקל המזוודה לא יכביד על המשקל הכולל של תכולת המזוודה). 17% מעדיפים מזוודות מחומר קשיח ו-17% מעדיפים מזוודות איכותיות וממותגות שיחיזקו מעמד שנים רבות. 3% טסים לחו"ל עם תרמילים.

   ממצאים נוספים שנתגלו בסקר המזוודות מראים שנשים, יותר מגברים, חוששות שמשקל המזוודות לא יעבור את המשקל המותר, ואז יהיה צורך בתשלום קנס (24% לעומת 18%). גברים גם נוהגים לסמן את המזוודה שלהם בסימני זיהוי מיוחדים יותר מנשים (87% לעומת 76%).

   ועם איזו מזוודה אתם טסים לחו"ל? טקבקו לנו!