קלאב הוטל אילת: המלון שממציא את עצמו מחדש

ב-1997 נפתח קלאב הוטל אילת, שהציע לישראלים חופשה קבועה בדירה, והפך ללהיט. 20 שנה מאז ההצלחה ההיא, הוא יוצא בהשקה חגיגית ופונה לדרך חדשה

מערכת וואלה!
27/03/2017
צלמים זמניים מורשים

בעלי המלון קלאב הוטל אילת, משה ובת שבע בובליל, אירחו בסוף השבוע את חבריהם לסוף שבוע שמציין 20 שנה למלון, עם הופעות ענק והרבה אוכל.

במרכז סוף השבוע עמדו שתי הופעות ענק – האחת של אייל גולן שאירח את גליקריה, והשנייה של סולני האופרה הישראלית שביצעו להיטים אופראיים ומוזיקה פופולרית בליווי תזמורת סימפונט רעננה ומקהלה. ההופעות התקיימו על במה ענקית שהוקמה במיוחד עבור האירוע, תוך כדי שעל חדרי המלון מסביב מוקרנת תאורה בצורות ובאפקטים שהאירו את המתם כולו.

קלאב הוטל אילת. אחרי 20 שנה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

על האוכל בסוף השבוע ניצחו השפים דריו צ'קיני וחיים כהן, עם תצוגת בשרים רחבה, ש פחות התאימה לאורחים הצמחוניים, אבל הלכה טוב עם היין שנשפך בכמויות. על שפת הבריכה יכולתם לראות את אבי בניהו, כוכב ושמוליק מהאח הגדול, שמעון מזרחי, שלמה שרף, פלאטו שרון – ועוד הרבה אנשי עסקים שנהנים מהרוח הדרומית.

עוד בוואלה!

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה
חיים כהן(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

יחידות נבדלים מאלה של בתי מלון אחרים, בכך שהם למעשה סוויטות – ובהם דלת שחוצצת בין יחידת ההורים, לבין השטח שבו יכולים ללון הילדים. הקירות עדיין מעוטרים באותו עיצוב מיושן מעט של גלי הים, שמתכתב עם אלמנטים מהים שמפוזרים במלון כולו, כמו ספינת הענק בלובי, ומתחם המגדלור בו נערכו ההופעות בערב. החדרים זוכים ללא מעט רעש במהלך היום, כך שהאורחים אולי לא יוכלו לזכות בחופשה שקטה, אבל בהרבה אקשן.

בריכה בקלאב הוטל אילת, 23 במרץ 2017. מעין רודה, מערכת וואלה! NEWS
חופשה שקטה, עם אקשן(צילום: מערכת וואלה! NEWS, מעין רודה)

בית המלון שסובל מבעיות תדמית, מאז ההסתבכות המשפטית עם בעלי יחידות דיור שרכשו דירת נופש במלון והתקשו להשתחרר מהחוזה, מנסה לרענן את שמו, ולעטות תדמית לאס-וגאסית. הוא מספק לאורח ולמשפחתו את כל מה שדרוש מחופשה באילת – שטח ענק של בריכות, מגלשות מים, מופעי בידור וקרבה לקניון "מול הים", כך שתוכלו לסמן וי גם על החלק הזה בחופשה.

הכול מוכן, אפשר להתחיל(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
גם אייל גולן הגיע(צילום: מערכת וואלה! NEWS, מעין רודה)
שקיעה אקזוטית(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
חוגגים גם בחוץ וגם בפנים(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
נראה מפתה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully