פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נחתם הסכם קוד שייר בין אל על לקוואנטס האוסטרלית

   הסכם קוד שייר בין חברות התעופה אל על וקוואנטס האוסטרלית, נחתם היום בסידני, בנוכחות ראשי הממשלה של שתי המדינות. ההסכם יאפשר לרכוש כרטיס משולב לטיסות המשך דרך נמלי התעופה באוסטרליה ובאסיה

   בנימין נתניהו ראש ממשלת אוסטרליה מלקולם טרנבול מנכ"ל אל על דוד מימון מנכ"ל QANTAS גארת אוונס הסכם קוד שייר (מערכת וואלה! NEWS , David Foote)
   ראשי הממשלה ומנכ"לי החברות בעת חתימת ההסכם, היום בסידני (צילום: David Foote)

   שיתוף פעולה אווירי ישראלי-אוסטרלי נחתם היום (ה') בסידני בין חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס לאל על, בנוכחות מנכ"ל החברה דוד מימון ומנכ"ל החברה האוסטרלית גארת אוונס.

   מדובר במסמך הבנות והעמקת שיתוף הפעולה בין החברות לקראת הסכם קוד שייר, שנחתם במהלך פגישתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש ממשלת אוסטרליה מלקולם טרנבול. הסכם הקוד שייר החדש יאפשר לרכוש כרטיס משולב לטיסות המשך דרך נמלי התעופה באוסטרליה ובאסיה ויאפשר לצבור ולהשתמש בנקודות הנוסע המתמיד.

   בכפוף לאישור הרשויות, עם אישור הסכם הקוד שייר בין שתי חברות התעופה, יוכלו נוסעי אל על לטוס במספר טיסה של החברה מישראל אל מגוון יעדים רחב באוסטרליה ובאסיה ומשם לישראל, בנוחות ובגמישות מקסימלית. בנוסף, יתאפשר חיבור טיסות קוואנטס ליוהנסבורג ומשם בטיסת אל על לישראל.

   בהמשך למסמך ההבנות שנחתם, מתכננת קוואנטס לצרף את הקוד שלה לטיסות אל על להונג קונג, בנגקוק, יוהנסבורג ותל אביב. אל על מתכננת לצרף תחת הקוד המשותף את סידני, מלבורן, בריסביין והונג קונג וטיסות מסידני לבנגקוק ומסידני ליוהנסבורג. נוסעי העסקים של שתי החברות יוכלו ליהנות משירות הטרקלין בתל אביב, סידני, מלבורן, בריסביין והונג קונג. ההסכם כפוף לאישור הרשויות וצפוי להיחתם במהלך 2017.

   בנימין נתניהו ראש ממשלת אוסטרליה מלקולם טרנבול מנכ"ל אל על דוד מימון מנכ"ל QANTAS גארת אוונס הסכם קוד שייר (מערכת וואלה! NEWS , David Foote)
   (צילום: David Foote)

   לטוס אל מגוון יעדים באוסטרליה

   דוד מימון מנכ"ל אל על, אמר: "אנו גאים להרחיב את השותפות המסחרית עם חברת התעופה QANTAS. ההסכם של אל על עם QANTAS הינו מהלך חשוב שפותח בפני הנוסעים אפשרויות רבות ומגוונות ומעמיק את מרחב האפשרויות לטיסות בין ישראל לאוסטרליה. אוסטרליה היא יעד מתפתח עבור הישראלים וההסכם משקף את אסטרטגיית אל על - לפעול כחברה גלובלית בכל רחבי העולם ולצמוח בעקביות תוך מתן מענה לתנועה העסקית לישראל וממנה ותוך קידום התיירות לישראל".

   גארת אוונס, מנכ"ל קוואנטס, הוסיף: "ההסכם הקוד שייר הוא חלק מהאסטרטגיה של המוביל האוסטרלי הלאומי לתת ערך מוסף ואפשרויות טיסה נוספות לנוסעים, באמצעות בניית שותפויות עם חברות תעופה. אנו שמחים להדק את שיתוף הפעולה עם אל על ולהוסיף את תל אביב, המהווה יעד פופולרי לנוסעים האוסטרליים, שלהם משפחה וחברים, יחד עם הנוסעים המתמידים שלנו שישמחו להוסיף יעד זה לרשת היעדים שלנו.

   "אין טוב יותר מהעיתוי הנוכחי, שבו חברות אוסטרליות רבות מפתחות עסקים עם סטארטאפים וחברות טכנולוגיה מתקדמות בישראל. נשמח לסייע ליזמים בשתי המדינות לפתח הזדמנויות חדשות".